Suntago Water Park to największy aquapark w Polsce i jeden z największych w Europie. Znajduje się w Parku of Poland, kompleksie rozrywkowym w mieście Władysławowo, na północy naszego kraju. Park of Poland powstał w 2014 roku i jest obecnie jednym z najbardziej popularnych miejsc wakacyjnych w Polsce.

Aquapark ma ogromny teren i może pomieścić aż 5 tysięcy gości. Znajdziemy tu dziesiątki różnych atrakcji, jak baseny, zjeżdżalnie, ślizgawki, łodzie, a nawet park linowy. Goście mogą skorzystać także z restauracji i innych udogodnień, dzięki którym doświadczenie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Atrakcje w Suntago – największym aquaparku w Polsce

Suntago Water Park oferuje swoim gościom ogromną liczbę atrakcji. Największym usatysfakcjonowaniem będą z pewnością zjeżdżalnie – bo tutaj na gości czeka ich aż 20. Wybór jest naprawdę imponujący – od tradycyjnych zjeżdżalni po te najnowocześniejsze i najbardziej ekstremalne. Jest też kilka basenów – m.in. basen z falami, basen ze sztuczną rzeką, a także basen ze zjeżdżalniami.

Park of Poland oferuje również szeroki wybór atrakcji dla dzieci. Suntago Water Park ma specjalne miejsce dla najmłodszych – Kids’ World. Dzieci mogą tutaj bawić się w wodzie, skakać na trampolinach, skorzystać ze ślizgawek i innych atrakcji.

Turyści mogą również skorzystać z wielu innych atrakcji, jak Park Linowy czy Paintball Arena. Oprócz tego na terenie Parku of Poland znajduje się kilka restauracji, kawiarni i sklepów. Dodatkowo w parku organizowane są liczne imprezy tematyczne, koncerty i inne wydarzenia.

Suntago Water Park to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Oferuje on niezapomniane wrażenia i niesamowitą rozrywkę dla całej rodziny. Przygotuj się więc na morskie przygody i odkrywanie nowych wrażeń!