Bycie spóźnionym na randkę jest bardzo niegrzeczne i nie uciekniesz od tego faktu, bez względu na to, jaka jest twoja wymówka. Jednak, jeśli zastanawiasz się, jak wybrnąć z tej sytuacji, oto 7 najlepszych wymówek dla faceta spóźnionego na pierwszą randkę.

1. Utraty czasu w korkach

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, które ma duże problemy z korkami, to jest to doskonała wymówka. Powiedz swojej randce, że spóźniłeś się, ponieważ jechałeś przez godzinę w korku i nie mógłeś nic zrobić. W ten sposób pokażesz, że naprawdę chcesz być tam na czas i miałeś pecha.

Możesz także powiedzieć swojej randce o różnych ciekawych rzeczach, które widziałeś podczas jazdy i o tym, jak radziłeś sobie z frustracją, gdy siedziałeś w korku. To może być świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy i zbudowanie pozytywnego pierwszego wrażenia.

2. Kłopoty z samochodem

Jeśli masz samochód, możesz powiedzieć swojej randce, że byłeś spóźniony, ponieważ twój samochód się popsuł. Możesz opowiedzieć historię o tym, jak musiałeś szukać warsztatu i opisywać ekscytujące chwile, gdy naprawiałeś swoje auto. Możesz też powiedzieć swojej randce o tym, jak bardzo byłeś zdenerwowany i o tym, że naprawdę chciałbyś jej się przywitać.

Jeśli twoje auto naprawdę było uszkodzone lub gdyby twoja randka chciała potwierdzenia twojej historii, możesz wskazać jej adres warsztatu samochodowego lub numer telefonu twojego mechanika. W ten sposób będzie mogła to sobie sprawdzić.

3. Zmiana ubrań

Jeśli chcesz dopasować się do swojego partnera randkowego, to możesz powiedzieć mu, że byłeś spóźniony z powodu zmiany ubrań. Możesz powiedzieć mu, że chciałeś dobrze wyglądać na waszej pierwszej randce i dlatego wybrałeś się do sklepu po odpowiedni strój.

Ponieważ ubrania są ważnym elementem pierwszej randki, twoja randka może to docenić i poczuje się doceniona. Możesz także powiedzieć jej o tym, jak bardzo ci zależało na tym, żby to była najlepsza randka w twoim życiu!

4. Praca

Jeśli pracujesz dużo lub jeśli masz ważne projekty do zrobienia w pracy, możesz powiedzieć swojemu partnerowi randkowemu, że byłeś spóźniony z powodu pracy. Możesz opowiedzieć historię o tym, jak bardzo ci zależało na tym projekcie i jak bardzo się starałeś.

Możesz także opowiedzieć swojej randce o twojej pracy i o tym, co ci się w niej podoba lub co ci się w niej nie podoba. To może być doskonały sposób na rozpoczęcie intymnego dialogu.

5. Zgubienie się

Jeśli zgubiłeś się w drodze do miejsca spotkania, mozesz powiedzieć swojemu partnerowi randkowemu, że byłeś spózniony z powodu tego, że się zgubiłeś. Mozesz opowiedzieć historię o tym, że szedłeš w niewlasciwym kierunku lub ze szedles do niewlasciwego miejsca i musiales poznac nowa droge.

Mozesz takze opowiedziec swojemu partnerowi randkowemu o swojich emocjach podczas szukania drogi i jak bardzo cierpliwy byles podczas tego procesu. To moze byc doskonaly sposob na to, aby pokazac swojemu partnerowi ze naprawde ci zalezy.

6. Nieoczekiwana sytuacja

Ješli napotkašeš nieoczekiwana sytuacje – np. pošrednik awarii – mozesz powiedziec swojemu partnerowi randkowemu ze byles spozniony z powodu tego incydentu.

Mozesz opisac swojemu partnerowi randkowemu co sie stalo i jak doszedles do tego miejsca spotkanai oraz jak bardzo sie starales aby dotrzes do niego na czas. Mozesz takze opisac swoje emocje podczas tego incydentu i jak starales sie go rozeslac.

7. Komplikacje w drodze do domu

Ješli masz komplikacje w drodze do domu – np. awaria autobusu lub kolizja – mozesz powiedziec swojemu partnerowi randkowemu ze byles spozniony z powodu tego incydentu.

Możesz opisać swojemu partnerowi randkowemu co sie stalo i jak doszedles do tego miejsca spotkanai oraz jak bardzo sie starales aby dotrzes do niego na czas. To moze pomoc twojej randce zrozumiec twoja sytuacje i moze ona docenic twoje starania.